Zaměstnanci


Jana Zítková - vedoucí dětské skupiny

Vzdělání
Chůva pro děti v dětské skupině

Jsem vystudovaná chemička, ale ve svém oboru jsem uplatnění nehledala, jelikož mým snem je práce s dětmi. Každý den je pestrý a to je to, co mě na práci s dětmi baví - sledovat pokroky, které dětičky dělají. Je pravdou, že mojí první praxí je právě práce v Medvídku, ale myslím si, že hlavním předpokladem je mít kladný a upřímný vztah k dětem.


Sandra Průchová

Vzdělání
SZŠ Beroun, obor Zdravotnický asistent
kurz Chůva v dětské skupině
Celý můj život je takové jedno velké dobrodružství. Ráda se učím novým věcem a nic pro mě není překážkou. Vystudovala jsem zdravotnickou školu, pracovala pár let jako zubní instrumentářka, ale nakonec jsem se našla v obklopení malých osobností. Ve svém volném čase ráda chodím na procházky a sport mi není cizí. Medvídek je pro mě první zkušenost v tomto oboru a udělám vše proto, aby se děti cítily šťastné a spokojené.


Pavlína Hofmanová

Vzdělání
Gymnázium Hořovice
kurz Chůva v dětské skupině
Po přerušení studia přírodních věd na VŠ jsem přemýšlela, jakou cestou se vydat, a oslovila mě práce s malými dětmi, ke kterým jsem měla vždy blízko. Na gymnáziu jsem pomáhala jako trenérka plavání, později jsem děti doučovala a nakonec hlídala v rodině. Každým rokem mě práce s dětmi bavila víc a tak jsem se rozhodla pro práci v dětské skupině. Ukázalo se, že věnovat se malým bytostem a pozorovat jejich pokroky mě naplňuje energií a dává mi radost do života. Proto se svým působením snažím v dětech probudit ty samé pocity, podporuji jejich vývoj a pomáhám jim objevovat svět.


Šárka Stehlíková

Vzdělání
Pracovník v sociálních službách
Po 13 letech práce se seniory v sociálních službách jsem se rozhodla pro změnu prostředí a smysl našla v práci s dětmi. Věřím, že jediným způsobem, jak odvést dobrou práci, je dělat ji s láskou. Potom je práce sama sobě odměnou.


Jana Horová

Naše "paní kuchařka", která připravuje dětem svačinky a obědy, denně kontroluje kvalitu a čerstvost potravin a dodržuje přísná hygienická nařízení, aby Vaše děti měly každý den čerstvou, zdravou a vydatnou stravu.